Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs pályakezdők részére

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva
Szeretnél gyorsan elhelyezkedni egy felelősségteljes pozícióban? Jó a kommunikációs készséged és úgy érzed, hogy egyszerre több dolgot tudsz koordinálni? Szereted az önálló feladatokat és ügyfelekkel foglalkozni? Szeretnél egy olyan pozícióban elhelyezkedni, ahol gyorsan előrébb tudsz lépni? Jelentkezz most az alábbi lehetőségre!
- Ügyfelektől érkező bejövő hívások fogadása, probléma megoldás
- Tranzakciók végrehajtása
- Ügyfeleink magas minőségű kiszolgálása
- Ügyfeleink szolgáltatásaival kapcsolatos részletes tájékoztatás
- Új szolgáltatások ajánlása a telefonhíváson belül
- A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárás

- Legalább középfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs készség
- Türelem, stressztűrő képesség
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Gyors tanulási készség
- Számítógép rutinszerű, gyors használata
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Angol nyelvtudás, annak aktív használata előnyt jelent
- Értékesítési és/vagy banki tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk

- Dinamikus csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség a banki szektorban
- Tréning és képzési lehetőségek
- Versenyképes bérezés
- Teljesítmény alapú bónusz
- Hosszútávú munkalehetőség

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Ügyfélkapcsolati munkatárs

Trenkwalder Kft

Már meglévő ügyfelek felkeresése telefon, úgyne...
Budapest

Ügyfélkapcsolati munkatárs - Győr

Man at Work Kft.

Feladatok: Hideg hívások indítása KKV ügyfelek ...
Győr, Győr-Moson-Sopron

Ügyfélkapcsolati asszisztens

Schönherz Iskolaszövetkezet

Partnerünk ingatlanok értékesítésével, bérlők k...
Debrecen, Hajdú-Bihar