Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Eger)

HSA Kft.
Régió: Eger, Heves

Hozzáadva: 2019.04.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.16.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Főbb feladatok:

  • Ügyfélszolgálati feladatok végrehajtása a különböző csatornákon érkező ügyfélmegkeresések esetében
  • Tájékoztatással, szerződéskezeléssel, leolvasással, mérőkezeléssel, egyedi, tömeges és komplex elszámolással és számlázással, folyószámla kezeléssel, reklamációkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Aktuális lakossági termékek értékesítésében, behajtás, követeléskezelésben és marketing akciók lebonyolításában való részvétel
  • Kereskedelmi és ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő személyes / telefonos / írásbeli megkeresések kezelése, az elektronikus dokumentumkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az illetékes osztályok, csoportok munkatársaival való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Empatikus hozzáállás
  • Stressztűrő képesség
  • Értékesítési attitűd és hajlandóság

Előny:

  • Személyes ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kiemelt béren kívüli juttatási rendszer

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 247 2153-as telefonszámon keresztül kérhető.

Helyek Eger
Heves
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre