www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati Koordinátor (IT termék, szoftver)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 844477
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő szoftverdisztribútora. Csapatuk bővülése révén keresünk új kollégát Ügyfélkapcsolati Koordinátor pozícióba.

Feladatok:
- Bejövő megrendelések fogadása, kezelése, visszaigazolása
- Kereskedelmi szerződések előkészítése
- Belső vállalatirányítási szoftverek kezelése
- Viszonteladókkal, végfelhasználókkal történő kapcsolattartás emailben, telefonon és rendezvényeken.
- Az árajánlatok elkészítése, kiküldése, a kapcsolódó kérdések, telefonok megválaszolása, a megrendelés teljesítése

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség, ideális esetben kereskedelmi végzettség
- Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
- Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
- Nyitottság az IT terület iránt
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs és analitikus képesség

Ami a cég kínál:
- Piacvezető termékportfolió
- Összetartó, állandó és fiatalos csapat
- Hosszú távú lehetőség
- Versenyképes jövedelem