Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélélmény fejlesztési tanácsadó

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.16.
Jelentkezési határidő: 2019.09.13.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Agilisan működő területünkre keressük most új, talpraesett, proaktív csapattagunkat, akire széleskörű feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek várnak Közép-Kelet Európa egyik vezető bankjánál.

Jelentkezz az alábbi pozícióra, ha akár Te is írhattad volna az alábbi sorokat:

Én, mint az OTP Bank leendő Ügyfélélmény fejlesztési tanácsadója, a következő feladatok elvégzésében leszek segítségetekre:

  • A Bank ügyfélkezelési alapelveinek kialakításában és üzemeltetésében való részvétel
  • A Bank ügyfél-csatornapreferencia szabályok kialakításában való részvétel
  • Ügyfélkezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése
    • riportok, elemzések értékelése
    • javaslatok megfogalmazása
    • fiókhálózat támogatása
  • Ügyfél-elégedettség növeléséhez kapcsolódó fejlesztési irányok, ötletek definiálása
  • Ügyfélközpontú megoldások kialakítása

A következő tulajdonságaimat kamatoztathatom:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Prezentációs készség, önálló munkavégzés
  • Együttműködési és felelősségvállalási képesség
  • Folyamatokban való gondolkodás képessége
  • Kreativitás
  • Konstruktív hozzáállás
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Ami miatt előnyben érzem magam más jelentkezőkkel szemben:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Angol nyelv középszintű ismeret
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Csapatban történő munkavégzésre képesség
  • Agilis módszertan ismerete
  • Ügyfélkezelési gyakorlat
  • Banki gyakorlat

Amiket kínálunk Neked:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel a Bank agilis működésében
  • Támogató, dinamikus csapat
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre