Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ügyfélszolgálat / Közúti Logisztikai Ügyintéző (CUSTOMER CARE / FREIGHT FORWARDING COORDINATOR)

  • Safram Hungary Zrt.
  • XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Megbízások kezelése és nyomonkövetése
  • Ügyfelek gyors és szakszerű támogatása (express díj, POD, számlázási probléma, stb.)
  • Napi kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel, irodákkal, valamint fuvarozókkal
  • Szállítmányok elektronikus nyomonkövetése, hibakódok rögzítése
  • Szoros együttműködés a többi társosztállyal
  • Partnerek teljesítményének felmérése, esetleges hibák felkutatása
  • Reklamációk és áru sérülések kezelése, megoldása
  • Fuvarokmányok kezelés és feltöltése a rendszerbe (Szállítólevél, vámokmányok, stb.)
  • Havi riportok / jelentések készítése
  • Napi adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 1 év tapasztalat logisztikában
  • Alapfokú vámügyintézési ismeretek
  • Ügyfél orientáltság
  • Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat előny
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Jó alkalmazkodó és probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Erős csapatszellem
  • Informatikai ismeret (MS Word, Excel, Office)
  • SAP-val szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folymatosan növekvő európai vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

BILK Logisztikai központ ; BUDAPEST XXIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát, bérigény feltüntetésével küldje el.

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre