Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Udvaros

  • AURA GOLD KFT.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Miskolctapocán a Calimbra Wellness és Konferencia Hotel****  csökkentett munkaképességű

udvaros

munkatársat keres részmunkaidőben.

Elvégzendő feladatok:

  • A szálloda közlekedő útjainak napi tisztítása
  • (Télen hólapátolás, csúszásmentesítés, nyáron seprés, felmosás)
  • Szabadban lévő növények rendben tartása
  • A fű és zöld terület gondozása
  • A parkoló és környékének tisztán tartása
  • A szelektív hulladék rendszerezése
  • Konténerek környékének rendben tartása

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, vagy a 30/439-3853-as telefonszámon.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre