Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Udvari Munkatárs (IX. kerület)

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat budapesti munkavégzéssel:

UDVARI MUNKATÁRS – átlagos havi nettó 210.000 Ft

(BUDAPEST IX. KERÜLET)

A Te feladataid:

  • A cég logisztikai központjának, kinti területeinek tisztántartása (udvar, dohányzó)
  • Szemét összegyűjtése
  • Tömörítő és présgép használata
  • Nehéz tárgyak mozgatása (raklap válogatás)

Amit Tőled elvárunk:

  • Minőségi munkavégzés
  • Kétműszakos munkarend (06:00-15:00, 13:00-22:00) heti váltásban, havi két szombati munkanap (06:00-15:00)
  • Erős fizikum
  • 8 osztályos általános iskolai végzettség

Amit Neked kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem, átlagosan havi nettó 210.000 Ft
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő után)
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Teljes munkaruha szett (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre