Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tűzvédelmi tervező

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Tűzjelző berendezések tervezése

  • Engedélyezési-, kiviteli-, megvalósulási tervdokumentációk elkészítése

  • Hatósági engedélyeztetés ügyintézése

  • Árajánlatok készítése

  • Erőforrás igények egyeztetése, kivitelezéshez szükséges eszközök rendelése, összekészítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Villamos-, biztonságtechnikai-, tűzvédelmi mérnök)

  • Min. 1 év releváns tapasztalat

  • AutoCAD, Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • Határozott fellépés, precíz munkavégzés, terhelhetőség

  • Hazai jogszabályok és szabványok naprakész ismerete, nyomon követése a tűzvédelmi tervezésben

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelv ismeret

  • Jogosítvány

  • Oltóberendezések ismerete

  • Tervezői szakvizsga, tervező jogosultság megléte

Juttatás:

  • Versenyképes bérezés

  • Önálló felelősségteljes munkakör

  • Családias légkör

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok

Munkavégzés helyszíne: Budapest XII. kerület

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával az tuzvedelmi-tervezo_187@starjobs.hu e-mail címen, vagy hívja a 0620/329-5995 telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre