Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tüzeléstechnikai műszerész / karbantartó

  • CPL JOBS
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Partnerünk a 100 legnagyobb magyarországi vállalat egyike és a 10 legnagyobb termeléssel foglalkozó befektető között van. Kulcsfontosságú beszállítója a kereskedelmi szállítmányozásnak, a légi közlekedésnek, az ipari gázturbina és az általános ipari piacoknak.

Tüzeléstechnikai műszerész/karbantartó

Ezek lesznek a feladataid:

  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása
  • Gáztüzelő berendezések karbantartása, az üzemzavarok elhárítása
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése
  • Hőtechnikai bemérések során kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása

Ami elengedhetetlen ahhoz, hogy ezt a szerepet el tudd látni:

  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség (vagy Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói szakképesítés / gyakorlat)
  • „B” kategóriás vezetői jogosítvány
  • Folyamatos (6+2-es) munkarend vállalása

Előnyben leszel, ha:

  • Van gázipari - vagy épületgépész technikus OKJ végzettséged vagy
  • Van arcképes gázszerelő igazolványod vagy
  • PLC vezérléstechnikai ismeretekkel rendelkezel

Lokáció: Székesfehérvár

Ezzel díjazzuk az eredményes munkád:

  • Arcképes gázszerelői igazolvány megszerzésének támogatása
  • Kiemelkedő fizetés, negyedéves bónusz, választható cafetéria, magánnyugdíj pénztár, bejárás támogatás, egészségbiztosítás, vásárlási kedvezmények
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Szerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre