Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Tüzeléstechnikai folyamatirányítási műszerész - Székesfehérvár

Man at Work Kft.
Régió: Fejér, Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.05.25.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

Tüzeléstechnikai folyamatirányítási műszerész

Elvárások:

  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség
  • „B” kategóriás vezetői jogosítvány
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói szakképesítés és gyakorlat
  • Megszakítás nélküli (6+2-es) munkarend vállalása betanulás után

Előnyök:

  • Arcképes gázszerelői bizonyítvány
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek

Feladatok:

  • A vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése, dokumentálása

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország legnagyobb amerikai tulajdonú foglalkoztatójához keres akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát megjelölve bérigényét.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Műszerész, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre