Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Trolibuszvezető tanuló

  • BKV Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság Trolibusz Divíziója

TROLIBUSZVEZETŐ TANULÓ

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • betöltött 21. életév
  • minimum 2 éves "B" kategóriás érvényes vezetői engedély
  • alapfokú végzettség
  • egészségügyi II-es csoportú (jogosítványban 102-es kód) alkalmasság megléte
  • érvényes PÁV II. alkalmasság

Előnyt jelent:

  • „C” vagy „D” kategóriára érvényes jogosítvány
  • műszaki szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • igazolt C, D vagy E kategóriás járművezetői gyakorlat

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • konfliktuskezelő kommunikációs képesség
  • önálló munkavégző képesség

Tanuló bér: a tanfolyam ideje alatt bruttó 180.000 Ft/hó jövedelem

Amit kínálunk a tanfolyam sikeres elvégzését követően:

  • „TR” kategóriás jogosítvány
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • trolibuszvezetőként bejelentett 1.461 Ft/órás alapbér
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • szenioritási rendszer a gyakorlati idő elismerésére
  • ingyenes utazás a BKV járatain akár további két hozzátartozónak is
  • cafeteria-juttatás
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

A felvételi tájékoztatók helyszíne: ATÜI Trolibusz Divízió, 1101 Budapest, Zách utca 8.

A felvételi tájékoztatók időpontja:

  • 2019.01.16. 10 óra,
  • 2019.01.30. 10 óra,
  • 2019.02.06. 10 óra,
  • 2019.02.27. 10 óra,
  • 2019.03.13. 10 óra,
  • 2019.03.27. 10 óra,
  • 2019.04.10. 10 óra,
  • 2019.04.24. 10 óra,
  • 2019.05.08. 10 óra.

A tanfolyamok tervezett kezdési időpontjai: 2019. február 19, 2019. május 21, 2019. október 01.

Jelentkezni és részletes szakmai önéletrajzot leadni a fenti időpontban és helyszínen lehet.

Előzetesen Bokor Tamás forgalmi szolgálatvezető részére van lehetőség önéletrajzot elküldeni.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre