Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TRÉNING KOORDINÁTOR

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.24.
Jelentkezési határidő: 2019.10.26.
Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.

Most munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hallgatói, tanfolyami vizsgaadminisztráció,
  • Tanfolyamok menetének szervezése, támogatása,
  • Vizsgaelégedettség felmérés,
  • Vizsgák felügyelete, értékelése, dokumentációja,
  • Szerződések nyilvántartása,
  • Tananyagok, vizsgasorok előkészítése,
  • Oktatási anyagok tárolása, nyilvántartás készítése,
  • Partneradatbázis kezelése,
  • OSAP adatlapok feltöltése,
  • Ügyfelekkel és hallgatókkal való kapcsolattartás,
  • Online rendszerek kezelése,
  • Egyéb ad-hoc feladatok.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Felnőttképzésben eltöltött minimum 3 éves szakmai gyakorlat (tanfolyamszervezésben vagy adminisztrációban),
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • MS Office haladó szintű alkalmazása (erős Excel és Word ismeretek),
  • A felnőttképzési törvény alapos ismerete,
  • Proaktív, precíz, alapos munkavégzés.

Előnyök:

  • SAP ismeret,
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű pedagógus / andragógus végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Átlagosnál magasabb cafeteria keret,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • OKTATÁS / TUDOMÁNYOS TEVÉKENYSÉG: Oktatásszervezés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, XIII. kerület,
  • Munkaidő: teljes munkaidőben, rugalmas munkarendben (törzsidő 9:00-15:00-ig),
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük részletes szakmai magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint bérigény megjelölésével pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre