www.cvonline.hu

Tréning Gyakornok

  • A hirdetés 169 napja lejárt

A Heineken Hungária Sörgyárak Zrt. Tréning gyakornoki álláslehetőséget hirdet az alábbiak szerint:

Főbb feladatok

  • Képzési és fejlesztési folyamatban való aktív részvétel
  • Oktatások szervezése és adminisztrációja
  • Tréninganyagok kezelése
  • HR rendszerek karbantartása
  • Kommunikációs anyagok készítése, fordítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú tanulmányaidat folytatod és szakmai érdeklődésed középpontjában a HR áll
  • Tanulmányaid mellett részmunkaidős gyakorlatot keresel
  • Korrektség és precizitás jellemez
  • Jól kommunikálsz magyarul és angolul, szóban és írásban is
  • És képes vagy önállóan dolgozni
  • Lelkes, ambiciózus hozzáállásod van
  • Nem okoz gondot a Word, Excel és Power Point használata

Amit ajánlunk

  • Fiatalos és lendületes csapatban való munkavégzést
  • Nemzetközi környezetet
  • A tanulmányok során elsajátított elmélet gyakorlatban való alkalmazását
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Szükség esetén visszaigazolást a felsőoktatási intézmény felé
  • Értékes szakmai referenciát

Jelentkezz, ha legalább 1 éven keresztül tudsz a csapatunk tagja lenni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Képzési menedzser, Személyzeti munkatárs
Oktatás / Képzés > Tréning menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre