Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Treasury Middle Office expert

  • A hirdetés 53 napja lejárt

In Hungary UniCredit Bank offers comprehensive and flexible financial products and services under favorable conditions to private customers as well as small and medium size enterprises and large corporates.

Our Market Risk Management Department / Treasury Middle office unit is looking for a new colleague for the following position.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

A Kockázatkezelési Divízió, Partner Kockázatok és Treasury Middle Office csapata új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Treasury Middle Office szakértő

Ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatok várnak Rád:

Lehetőséged lesz bepillantani a Treasury folyamataiba, a Treasury eredmény kimutatásának összeállításába, a napi limit koordinációba és ellenőrzésbe.

Megismerheted az IFRS9, EMIR, MiFID és egyéb szabályozásokat illetve támogathatod a kapcsolódó projekteket.

Betekintést nyerhetsz a derivatívák, értékpapírok és hitelek értékelésének módszereibe, kapcsolódó jelentések készítésébe.

Részt vehetsz Treasury termékek fejlesztésében, a Management részére készített jelentések összeállításában.

Milyen követelményeknek kell megfelelned, ha jelentkezel:

  • Felsőfokú közgazdasági/ pénzügyi végzettség
  • Legalább 4 éves banki tapasztalat hasonló területen (Piaci kockázatkezelés, Treasury, Treasury Middle Office, Controlling)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
Terület: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre