Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Treasury Back Office Munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.08.15.
Jelentkezési határidő: 2019.08.30.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Treasury Back Office munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • pénzpiaci ügyletek analitikus nyilvántartása,
  • FX spot, forward, opció, commodity, IRS, Cap@Floor, futures, ügyletek feldolgozása, elszámolása
  • ügyletekről visszaigazolás küldése, partnertől kapott visszaigazolással történő egyeztetése
  • ügyletekhez kapcsolódó reklamációk intézése
  • kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel

Elvárás:

  • legalább középfokú végzettség
  • minimum 3 év treasury back office területen szerzett banki tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés képessége

Előny:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • más pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • clavis, calypso, swift rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • könnyen megközelíthető, modern irodai környezet,
  • lendületes, összetartó csapat,
  • vonzó béren kívüli juttatási csomag,
  • támogató vezetői hozzáállás

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki elemző, Értékpapír szakértő, Finanszírozás, Kockázatkezelő, Treasurer
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázatkezelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre