Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Treasury Asszisztens

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 év szakmai gyakorlatot szereztél
  • SAP ismeret előnyt jelent, de nem elvárás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség nem szükséges!
  • A precíz, következetes munkavégzés a védjegyed;

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • A bankkivonatok betöltése, könyvelése
  • Bankkal történő kapcsolattartás, banki ügyintézés
  • Közreműködés a szállítói számlák könyvelésében, banki kiegyenlítésében
  • A szállítói folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Havi és éves zárási ütemterveknek megfelelően a zárási feladatok elvégzése
  • Könyvvizsgálatban és adóvizsgálatokban való közreműködés

Mit adunk mi mindezért cserébe?

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződést kötünk Veled.

  Változatos feladatok

Nálunk lehetőséged nyílik arra, hogy a legtöbbet hozhasd ki magadból anélkül,
hogy belefásulnál a munkádba.

Béren kívüli juttatások

Kockázati élet-és balesetbiztosítás

Ingyenes céges busz járat az Ecseri úti metrómegállótól

Barátságos, modern és kényelmes munkakörnyezet

Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzési lehetőségek

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnél közénk tartozni, várjuk szakmai önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével (jelige: a pozíció megnevezése).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Treasurer
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre