Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Treasury Asszisztens

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. pénzügyi osztályára keres, akár pályakezdő (pár hónapos gyakorlattal rendelkező)

munkatársat.

Akinek főbb feladatai:

  • A bankkivonatok betöltése, könyvelése
  • Bankkal történő kapcsolattartás, banki ügyintézés
  • Közreműködés a szállítói számlák könyvelésében, banki kiegyenlítésében
  • A szállítói folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Havi és éves zárási ütemterveknek megfelelően a zárási feladatok elvégzése
  • Könyvvizsgálatban és adóvizsgálatokban való közreműködés

Elvárásunk:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Pár hónapos szakmai gyakorlat
  • SAP ismeret előnyt jelent, de nem elvárás
  • Mérlegképes könyvelői végzettség nem szükséges!

Amit kínálunk:

  • Munkavállalói státusz, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes céges busz járat az Ecseri úti metrómegállótól
  • Béren kívüli juttatások
  • Kockázati élet-és balesetbiztosítás
  • Változatos feladatok
  • Barátságos, modern és kényelmes munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • 1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével, 2019.06.30-ig szíveskedjen elküldeni.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Treasurer
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre