Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Treasury / ALM munkatárs

  • OTP Jelzálogbank Zrt.
  • V. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Az OTP Jelzálogbank Zrt.

Treasury / ALM

területre keres munkatársat.

FELADATOK:

  • aktív részvétel a treasury folyamatok kialakításában és a terület napi működésében;
  • likviditási tervezés és likviditáskezelés;
  • pénzügyi kockázati kitettségek monitoringja és elemzése;
  • forrásmenedzsment, értékpapír-kibocsátáshoz kapcsolódó feladatok;
  • piaci folyamatok, finanszírozási megoldások figyelemmel követése;
  • belső előterjesztések és riportok készítése;
  • kapcsolattartás hitelminősítőkkel, felügyeleti és szakmai szervezetekkel;
  • szakmai támogatás a bank szakterületei számára;
  • pénzügyi modellek felépítése;
  • részvétel a bank és a bankcsoport projektjeinek munkájában.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • MS-Office alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete;
  • önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó, együttműködő személyiség;
  • analitikus, elemző gondolkodás;
  • megbízható, precíz, következetes munkavégzés;
  • jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven.

ELŐNY:

  • treasury / ALM területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • projektmenedzsment területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • adatbázis-kezelésben való jártasság.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, V. kerület

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019. június 15.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő, Finanszírozás, Hitel menedzser, Hitelspecialista, Treasurer
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre