Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Tranzakciós rendszerüzemeltető - IT alkalmazás üzemeltetési szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.20.
Jelentkezési határidő: 2019.07.02.

Tranzakciós rendszer üzemeltető - IT alkalmazás üzemeltetési szakértő

Feladatok:

  • Telepítés, upgrade és verzióváltás végrehajtása
  • Éles rendszer felügyeletének ellátása
  • Incidensek és problémák kezelése, hiba okok feltárása
  • Mentési, DR dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Üzemeltetési folyamatok megújítása, automatizálás, monitoring tovább fejlesztése
  • Aktív részvétel az üzemeltetett rendszereket érintő fejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai leányvállalatokkal

Követelmények:

  • Minimum 2 év, üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • UNIX/Linux/Solaris felhasználói és Shell ismeretek (Bash, ksh)
  • Szakmai önállóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Oracle SQL ismeretek
  • XML ismeretek (XML Schema, XPath)
  • Tapasztalat az ISO 20022 szabvány alkalmazásában
  • Adathálózati ismeretek
  • Java programozási gyakorlat
  • REST interface ismeret
  • JBoss Fuse ESB vagy más integrációs middleware működésének ismerete
  • Bankközi elszámolási csatornák ismerete (TARGET2, EURO1, STEP2/SEPA)
  • Banki- vagy nagyvállalati szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Babér utca 7.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre