Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Trade communication and training specialist

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Dohányipari területen tevékenykedő nemzetközi vállalat csapatába keresünk új kollégát Trade Communication and Training Specialist pozícióba Északnyugat-Magyarország régióra.

Pozíció leírása / Job description

- trade marketing anyagok fejlesztése és elkészítése központi előírások alapján (offline és online formában)
- központból érkező marketing anyagok fordítása, lokalizálása
- marketing ügynökségekkel és nyomdával való együttműködés
- tréning programok kidolgozása (ügyfélkommunikáció, termékismeret, stb.)
- on-the-job és tantermi képzések lebonyolítása (új belépő és tapasztalt képviselők illetve viszonteladók számára egyaránt)
- kereskedelmi stratégia megvalósulásának támogatása a régióban
- tréningek sikerének visszamérése, szükség esetén fejlesztési javaslatok megfogalmazása
- irodai és területi munkavégzés
- projektekben való részvétel

Elvárások / Requirements

- felsőfokú végzettség
- minimum 3-5 éves tapasztalat tréningek tartásában tréner/szakmai mentor/coach munkakörben, üzleti környezetben
- érdeklődés a marketing és a sales területe iránt, előnyt jelent értékesítési csapatvezetőként vagy trade marketing területen szerzett tapasztalat
- északnyugat-magyarországi vagy budai lakhely
- magabiztos angol nyelvtudás
- utazási hajlandóság
- Microsoft office eszközök magabiztos használata

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- növekvő, stabil vállalat
- szakmai kihívások
- sokszínű munkakör

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre