Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TPM Mérnök

TPM Mérnök

Starjobs Magyarország
Régió: Oroszlány

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Multinacionális partnerünk részére keresünk

TPM Mérnök munkatársakat,

határozott időre, 2020. június 30-ig

A munkakör célja:

A pozíció célja a TPM módszer és szemlélet bevezetésének és fenntartásának mérnöki támogatása, a TPM bevezetéséhez és fenntartásához kapcsolódó fejlesztési projektek kezdeményezése, vezetése, nyomon követése, riportálása.
Továbbá a változó költséghatékonyság javítására irányuló fejlesztési projektek kezdeményezése, vezetése és nyomon követése, riportálása.

Feladatok, felelősségek:

  • A TPM bevezetéssel, kiterjesztéssel és a folyamat működtetésével kapcsolatos tevékenységek támogatása

  • Aktív részvétel karbantartási programok, stratégiák kidolgozásában, a karbantartási gyakorlat felülvizsgálatában, fejlesztésében

  • Javaslattétel a gépek, eszközök, folyamatok, eljárások fejlesztésére vonatkozóan

  • Minőségre, költségre való érzékenység, selejtcsökkentésben való részvétel

  • Hatékonyságnövelő projektek, gép- és eszközmódosítások mérnöki szintű végrehajtása

  • Szoros együttműködés a TPM bevezetésében, fenntartásában érdekelt társosztályokkal
    Kimutatások, riportok elkészítése a TPM mérőszámairól (OEE, MTTR, MTBF)

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség

  • Angol nyelvtudás

  • Legalább 5 év tervezésben, gépépítésben, karbantartásban megszerzett műszaki tapasztalat

  • Pneumatikus rendszerek, csapágyak, hajtások ismerete

  • Jó kommunikációs és elemző készség

  • KPI-ok ismerete (OEE, műszaki rendelkezésre állás, MTTR, MTBF)

  • Lean ismeret

  • TPM bevezetésben, TPM rendszerű karbantartásban szerzett tapasztalat

  • 3 D-s tervezőprogramok ismerete (pl. Solidworks, Inventor)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: tpm-mernok_382@starjobs.hu

Helyek Oroszlány
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre