www.cvonline.hu

TÖRZSKÖNYVEZŐ

  • A hirdetés 800 napja lejárt

A Goodwill Pharma Consulting

123pharmajobs üzletága, gyógyszeripari partnercége megbízásából

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Törzskönyvi dokumentáció összeállítása, nyomon követése;
  • Megszerzett engedélyek fenntartása;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a nemzetközi csoport tagjaival;
  • Adatbázisok karbantartása és adatszolgáltatás a társosztályok felé.

Elvárás:

  • Gyógyszerész, vegyész, biomérnök, biológus végzettség;
  • 1-2 éves törzskönyvezési tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás (minimum középfok).

Kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol