Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TÖRZSKÖNYVEZŐ (OROSZ NYELVEN) (14-9685)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.20.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

TÖRZSKÖNYVEZŐ (OROSZ NYELVEN)
(14-9685)

pozícióba.

Feladatok:

  • Készítmények hazai/külföldi törzskönyveztetése,
  • Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése,
  • A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Természettudományi területen szerzett végzettség (gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész, biológus)
  • Aktív orosz nyelvtudás,
  • Analitikai tanulmány vagy tapasztalat,
  • Törzskönyvezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9685”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógyszerész
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Biológus, Környezetmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Orosz
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre