www.cvonline.hu
Tömb szikraforgácsolót INTS/19/3

Magyar piacvezető szerszámgyártó partnercégünk részére keresünk

Tömb szikraforgácsolót
(Szigetszentmiklós)

Feladatok:

  • szerszámok- és készülékek, valamint ezek alkatrészeinek gyártása, alakítása, javítása Munkadarabok vizsgálata és mérése;
  • tömbszikrán vagy huzalszikrán való munkavégzés
  • A csiszolóanyagok és eljárások ismeretében, a műszaki előírásoknak megfelelően a köszörűkövek kiválasztása és felszerelése a gépekre;
  • Munkaeszközök karbantartása

Elvárások:

  • Önálló, precíz, minőségi munkavégzés
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • rajzolvasási készség
  • Gépekre való fokozott odafigyelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye Szigetszentmiklós

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Szerszámkészítő, Szakmunka / fizikai munka
Régió Szigetszentmiklós
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű