Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Töltősor kezelő

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk.

Töltősor kezelő – Liofilizáló üzem 2

Feladatok:

  • Állatgyógyászati steril oltóanyagok letöltése, kupakzárása GMP minőségbiztosítási rendszerben működő tiszta terekben 12 órás, folyamatos munkarendben
  • Gépek, berendezések kezelésének magas szintű elsajátítása
  • A tiszta terek mikrobiológiai tisztaságának fenntartása megfelelő takarítási és fertőtlenítési módszerekkel
  • A munkával összefüggő dokumentáció pontos, precíz, időben történő töltése
  • Alkalmanként más, az Osztályhoz tartozó termelési területen végzett munka

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Csapatmunkára való megfelelő képesség, kiváló együttműködési készség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság
  • Termelő területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Szakirányú (technikusi) végzettség vegyipari, biológiai, állategészségügyi, élelmiszeripari területen
  • Tiszta térben végzett tevékenység során szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat töltőgépek / gépsorok kezelésében
  • GMP előírásainak ismerete
  • Töltőgépek működtetésével kapcsolatos tapasztalat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre