www.cvonline.hu

Toborzó / recruiter

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

Az AndreasAgro skandináv tulajdonú, dinamikusan bővülő, perspektivikus, munkaerő-piaci szolgáltató részvénytársaság keres saját csapatába, hosszú távú munkavégzésre

Toborzó munkatársat

A tevékenység főállásban, teljes munkaidőben, cégünk szegedi irodájában végezhető.

Feladatok:

  • Hirdetési felületek keresése, hirdetések feladása és szerkesztése, online marketing tevékenységben való közreműködés (Facebook, fórumok, állásportálok)
  • A beérkező önéletrajzok elbírálása, kezelése
  • Állásinterjúk leszervezése és lefolytatása, valamint a jelöltek angol nyelvtudás-szintjének felmérése
  • A jelöltek széleskörű tájékoztatása, az interjún készített dokumentációk adatbázis-kezelő rendszerbe történő rögzítése, az adatbázis karbantartása és frissítése
  • Kapcsolattartás a budapesti, a nyíregyházi, illetve a dániai és a lengyelországi irodákkal
  • Szervezési feladatokban való együttműködés a budapesti irodával
  • Együttműködés a budapesti központi irodával, azon belül a Szervezési, Ügyfélszolgálati és Pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Magabiztos, középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban.
  • Legalább középfokú végzettség - HR területen szerzett bármilyen végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Energikus, fiatalos személyiség, határozott kiállás.
  • Együttműködéshez, közös feladatokhoz való pozitív hozzáállás.
  • Önálló és precíz munkavégzés a munkaidő jelentős részében.
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek. (MS Office, Google Docs, stb.)

Előny:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • egyéb idegen nyelvek (dán, lengyel) ismerete
  • előny az országhatáron túlnyúló, nemzetközi munkakörnyezetben végzett toborzói munkatapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása
  • Kiváló munkakörülmények, jó hangulatú nemzetközi csapat
  • Fejlődési lehetőség, segítség a betanulásban
  • Saját iroda a munka végzéséhez

Munkavégzés helye és ideje:

  • Szeged, belváros
  • Hétköznaponként 8-16 óra között

Jelentkezés az alábbi e-mail címre küldött, kizárólag word / pdf formátumú, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, munkatapasztalatok és fizetési igény megjelölésével, a tárgy rovatban a „Toborzó-Szeged” feltüntetésével lehet.

Helyek Szeged
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol