Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Toborzási tanácsadó

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Magánegészségügyi szolgáltató partnerünk számára keresünk Toborzási tanácsadó kollégát.

Pozíció leírása / Job description

A jövőbeli kolléga feladata lesz, hogy
- irányítja és koordinálja a junior orvos fejvadászok munkáját,
- feltérképezi a Társaság működéséhez szükséges orvosi és egészségügyi szakemberek piacát,
- fő szerepet játszik az orvosok és egészségügyi személyzet munkaerőtoborzásban és kiválasztásban,
- teljeskörűen lebonyolítja az üres pozíciókra való kereséseket (hirdetés feladástól a jelölt elhelyezkedésig),
- meghatározza a toborzási módszereket,
- elkészíti az orvos és egészségügyi alkalmazottak teljesítményértékelését,

Elvárások / Requirements

- felsőfokú végzettség,
- legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztásban
- lendületes, dinamikus személyiség
- kiváló kommunikációs készség
- csapatjáték

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- komplex, változatos munkakör
- folyamatos fejlődési lehetőség
- piacvezető cég

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás > Toborzó
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre