Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Toborzási Specialista

HAYS Hungary Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.12.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Az Ön új cége
Folyamatos fejlődést biztosító Toborzási Specialista pozíció nyitott autóipari gyártással foglalkozó nemzetközi partnerünknél. Új pozíciója részeként feladata lesz a szellemi munkaerő-toborzás teljeskörű menedzselése, ezáltal a tökéletes jelöltek felkutatása a meghirdetett pozíciókra.

Az Ön új pozíciója
Toborzási Specialistaként fő feladatai lesznek:
  • jelöltek felkutatása különböző platformokon
  • előszűrés, interjúk leszervezése és lebonyolítása
  • munkaerő-közvetítő cégekkel történő kapcsolattartás
  • munkáltatói márkaépítéssel kapcsolatos feladatok
  • állásbörzéken való részvétel
  • toborzással kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Mire van szüksége a sikerhez
Ha felsőfokú végzettséggel és 1-2 év toborzási tapasztalattal rendelkezik, magabiztosan kommunikál angolul és szívesen dolgozna egy nemzetközi cég dinamikus csapatában, jelentkezzen, hogy mihamarabb felvehessük Önnel a kapcsolatot.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat a magyar piac stabil és meghatározó szereplője. Új kollégájuk számára versenyképes alapfizetést, egyéb havi/éves juttatásokat biztosítanak a folyamatos szakmai fejlődési lehetőség mellett.

Mit kell tennie most
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és képzettsége, tapasztalata megfelel az elvárásoknak, kattintson a ‘Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Heves
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2019.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre