Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

  • Schiller Autóház Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 72 napja lejárt

Gondolta volna, hogy mi vagyunk az ország egyik legnagyobb múltra visszatekintő autós cége?  A Schiller Autó Család 1980-ban alapított hazai családi vállalkozás, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel, autó bérbeadással foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően cégcsoportunkba új munkatársat keresünk az alábbi munkakörben:

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • Toborzási és kiválasztási projektek irányítása a munkaerő-igény beérkezésétől az ajánlattételig
  • Az illetékes vezetőkkel konzultáció a pozícióról és a jelölttel kapcsolatos igényekről
  • A megfelelő jelöltek felkutatása álláshirdetések, közösségi média, illetve direkt csatornák útján
  • A kiválasztási folyamat adminisztrációja, szervezése: önéletrajz-szűrés, interjú időpontok egyeztetése, interjúztatás, jelöltekkel való kapcsolatfelvétel és kommunikáció
  • Elsősorban fizikai munkaerőre vonatkozó kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás külső partnerekkel (munkaügyi hivatalok, munkaerő-kölcsönzők, -közvetítők, állásportálok)
  • Toborzási kimutatások készítése, toborzási hatékonyság növelése
  • Kiválasztási folyamatok fejlesztése, javaslattétel új technikákra, módszerekre
  • A munkáltatói márka építésében, fejlesztésében való részvétel
  • Toborzással kapcsolatos rendezvényeken való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 2-3 éves toborzási, kiválasztási tapasztalat
  • Erős analitikai készségek
  • Proaktív, lendületes személyiség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Képes együttműködni a legkülönfélébb személyiségtípusokkal

ELŐNY:

  • Tapasztalat fizikai munkaerőre vonatkozó kiválasztásban
  • B kategóriás jogosítványt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1138 Budapest, Váci út 113.

Jelentkezni lehet részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal, és fizetési igény megadásával.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre