Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási koordinátor

  • Waberer's International Nyrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI KOORDINÁTOR

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási projektek lebonyolításában való részvétel
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel és HR Business partnereivel
  • Hirdetési szövegek elkészítése, feladása online hirdetési felületeken és a közösségi médiában
  • Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos előszűrések, interjúk lebonyolítása
  • Assessment Centerek előkészítése, lebonyolítása
  • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Az új belépő kollégák beléptetési folyamatának támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves toborzás és kiválasztásban szerzett tapasztalat (vállalati vagy tanácsadói háttér)
  • Aktív magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Előnyt jelent

  • Egyéb európai nyelvismeret (német/olasz/francia/spanyol)

Szükséges kompetenciák

  • Határozott, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Jó szervező- és kezdeményezőkészség
  • Csapatmunka és együttműködési készség.

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil munkahely, nagyvállalati környezet;
  • Fiatalos, lendületes munkahelyi légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Toborzó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre