Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens (R01TA)

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Toborzási asszisztens

Fejér megyei partnercég számára keresünk hosszú távra kollégát az alábbi pozícióba:

Pozíció azonosító: R01TA
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztás fizikai területekre
  • Álláshirdetések megjelentetése a média különböző eszközein keresztül
  • Beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása a munkakör specifikációk alapján
  • Interjú lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra
  • Új dolgozók beléptetése
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal, a kapcsolati tőke kiépítése és ápolása érdekében
  • Riportolás a HR menedzsernek hetente az aktuális keresésekről
  • Havi létszámriport készítése
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Részvétel HR utasítások kidolgozásában
  • Fluktuáció-analízis

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR/gazdasági területen szerzett diploma)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Nyitott, pro-aktív személyiség

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre