Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

Pozíció neve
Toborzás-kiválasztási szakértő

Helység
Szeged

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok
- teljes toborzási és kiválasztási folyamatok lebonyolítása a hozzá tartozó területeken
- a vezetők szakmai támogatása és segítés a pontos igények megfogalmazásában
- állásbörzéken és egyéb rendezvényeken való részvétel Társaságunk képviseletében
- riportok, kimutatások támogatása és készítése
- aktuális projektekbe való bekapcsolódás, azok támogatása

A munkakör betöltésének feltételei
- egyetemi vagy főiskolai végzettség (pl.: humán, pszichológia vagy közgazdaság terület)
- legalább 1 év toborzás-kiválasztás területen szerzett tapasztalat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- bejegyzés nélküli erkölcsi bizonyítvány
- Szeged vonzáskörzetében utazási hajlandóság

Előnyt jelent
- angol és/vagy német nyelv társalgási szintű, magabiztos ismerete
- SAP toborzó felület ismerete
- interjútechnikai és tesztelméleti ismeretek

Amit ajánlunk
- az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
- teljes munkaidő, megbízható jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség
- képzési támogatások
- széleskörű béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: választható bruttó 271.400 Ft és Szép Kártya nettó 92.900 Ft
- a havi bruttó alapbér 4 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére a családtagoknak is

Jelentkezési határidő
2019.12.06.

További információ
Toborzói csapatunkba keresünk lelkes és nyitott munkatársat. Szeretsz emberekkel foglalkozni? Kiváló szervezőképességgel rendelkezel? Kedveled a precizitást igénylő feladatokat? Legyél Te Csapatunk legújabb tagja!

Bővebb felvilágosítás
Mueller Lili 30/406-5487

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szeged
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre