Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Toborzás-kiválasztási asszisztens

  • RecruIT Kft.
  • Fejér, Dunaújváros
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Cégjellemzők:

Ha szeretnéd a tudásodat egy nagy múltú, a világ számos országában jelen lévő és piacvezető autóipari beszállító cégnél kamatoztatni, ahol elsajátíthatod a szakma fortélyait és egy fiatalos, egymást motiváló csapat tagja lehetsz, akkor ne habozz, jelentkezz! Megbízónk folyamatosan bővülő, a legmodernebb technológiákat alkalmazó üzemébe keresünk új kollégát.

A munkavégzés helye:

Dunaújváros környéke (Budapestről, Székesfehérvárról és a környékről ingyenes céges buszjáratok indulnak + lakhatási támogatás)

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Toborzás-kiválasztás fizikai területekre
  • Álláshirdetések megjelentetése a média különböző eszközein keresztül
  • Beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása
  • Interjú lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra
  • Új dolgozók beléptetése
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal, a kapcsolati tőke kiépítése és ápolása érdekében
  • Heti riportolás a HR menedzsernek az aktuális keresésekről
  • Havi létszámriport készítése
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Részvétel HR utasítások kidolgozásában
  • Fluktuáció-analízis

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/HR végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (B2)
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nyitott, pro-aktív személyiség

Amit partnercégünk kínál:

  • Széleskörű juttatási csomag (Cafeteria, teljesítményhez kapcsolódó bónusz, szállás lehetőség vagy albérlet támogatás, bejárási támogatás vagy buszjárat igénybevételének lehetősége, ingyenes vállalati étkezés, kedvezményes termékvásárlási lehetőség)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, ill. karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Amennyiben a fentiek alapján magadra ismersz, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat.
Helyek Fejér
Dunaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre