Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TMK műszerész - Barcs

  • A hirdetés 234 napja lejárt

Feladatok:

  • Gépek, berendezések karbantartása és javítása
  • Üzem folyamatos működtetésének biztosítása
  • Gépsorok ellenőrzése és beállítása
  • Takarítást követő ellenőrzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Tejipari gyártó- és csomagoló gépek működtetése
  • Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú (műszerész, villanyszerelő) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat

Előny:

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Barcs
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Egyéb szakmunkás állás, Gépszerelő, Karosszéria lakatos, fényező, Villanyszerelő
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre