www.cvonline.hu

TMK munkatárs

  • A hirdetés 15 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

TMK CSAPATBA

Munkatársat

Feladatok:

  • Raktár épületek, raktári berendezések gépek javítása, karbantartása
  • Raktári anyagmozgató gépek működésének vizsgálata, a feltárt hibák javítása
  • A javításokhoz kapcsolódó anyagok beszerzése, nyilvántartása, azokkal való elszámolás
  • Üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus rendszerek tervszerű megelőző karbantartása, ellenőrzése
  • Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, határozottság, csapatszellem, megbízhatóság
  • Teherautó szerelői gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes teljesen bejelentett jövedelem
  • SZÉP kártya
  • Erzsébet kártya
  • Készpénz cafeteria
  • Vitaminpénz
  • Stabil vállalati háttér
  • Vidéről felköltözőknek szálláshely biztosítása+ havi kétszeri hazautazás térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk, megértésüket köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Gépszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.09.