Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TMK munkatárs - Kacsóta

  • Kőröstej Kft.
  • Kacsóta, Baranya
  • A hirdetés 30 napja lejárt

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres
kacsótai telephelyére

TMK munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártás hatékony és folyamatos működésének műszaki feltételeinek biztosítása.
  • A gépek, eszközök folyamatos ellenőrzése és karbantartása.
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése.
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása.
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása.
  • Gépkönyvek előírás szerinti vezetése.
  • Műszerek, eszközök, berendezések és szerszámok műszaki állapotának folyamatos figyelése.
  • A munkaköréhez tartozó dokumentáció rendszeres vezetése.
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés.

Elvárások:

  • villanyszerelő, lakatos vagy műszerész végzettség
  • legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, hatékony, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó fejlődési lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál.
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál.
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag (ingyenes céges buszjárat, havi bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom).
  • munkába állás kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: 7940 Kacsóta, Kossuth Lajos utca 20 (Baranya megye)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Helyek Kacsóta
Baranya
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre