Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TMK munkatárs - Barcs

  • Kőröstej Kft.
  • Somogy, Barcs
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lenne részese a kedvelt Hajdú grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a

Kőröstej Kft. barcsi gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új csapattagokat műszaki területen

TMK munkatársakat
Lakatos, villanyszerelő

munkára.

Feladatod lesz:

  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, karbantartási feladatok elvégzése
  • Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, javítási, felújítási munkák elvégzése
  • Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Műszaki támogatás az egyes területek számára

Elvárásaink:

  • Munkakörtől függően szakirányú műszaki végzettség (lakatos/villanyszerelő/műszerész)
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő műszaki érzék
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 80.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével!

Helyek Somogy
Barcs
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre