Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Titkárságvezető / vezetői asszisztens / egészségügyi koordinátor

  • URBS PRO PATIENTE” Közhasznú Nonprofit Kft.
  • Budakalász, Pomáz, Pest, Bu...
  • A hirdetés 70 napja lejárt

"URBS PRO PATIENTE" Közhasznú Nonprofit Kft Ügyvezető Igazgatója pályázatot hirdet titkárságvezetői feladatokat ellátó megbízható, szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat

Titkárságvezető/vezetői asszisztens/egészségügyi koordinátor

Feladat:

  • titkárságvezetői feladatok magasfokú managelése
  • az iroda működtetéséhez szükséges tárgyi feltételek és eszközök folyamatos biztosítása, beszerzése
  • egyéb, napi ügyviteli és adminisztratív feladatok ellátása
  • telefon, e-mail kezelés
  • irodai beszerzések kezelése
  • vendégek fogadása
  • iratok, dokumentumok kezelése, tárolása, iktatása
  • ad hoc feladatok ellátása

Pályázati feltételek:

  • min. középfokú végzettség irodavezetés területen szerzett gyakorlat
  • kiváló fogalmazási készség, priorizálási képesség
  • terhelhetőség, precizitás, alaposság és megbízhatóság
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • felhasználói szintűnél erősebb számítástechnikai ismeretek (word, excel. outlook)
  • érvényes vezetői engedéllyel, saját gépkocsi
  • minimum középfokú aktív, angol nyelvtudás

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség

Foglalkoztatás jellege: Munkaviszony teljes munkaidőben.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • szakmai életutat bemutató önéletrajz
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléshez hozzájárul.

Munkavégzés helye: Budakalász, Pomáz

Az állás elbírálást követően azonnal betölthető.
Bérezés megegyezés szerint.

Helyek Budakalász
Pomáz
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre