Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Titkársági szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.01.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • vezetői megbeszélések szervezése, ütemezése
  • a vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentációs anyagok összeállítása (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, előterjesztések, megállapodások, jelentések)
  • nemzetközi leánybankokkal való kapcsolattartás
  • határidők, mérföldkövek nyilvántartása, követése
  • az igazgatóság szakmai anyagainak készítésében részvétel
  • egyéb, a vezetői munkához kapcsolódó asszisztensi feladatok elvégzése (utazásszervezés, PR, ügyfélkapcsolat stb.)

Követelmények:

  • minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat koordinátori/szakmai asszisztensi feladatkörben
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és szociális készség
  • strukturált gondolkodásmód
  • precizitás

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • szereztél tapasztalatot multinacionális környezetben
  • ismersz további idegen nyelvet

Ami nyújtani tudunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Babér utca 9.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre