Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Retail Hitelezési Tribe pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Az agilis szervezetben az Otthonteremtési termékszakértő chapter vezetőjének teljes körű szakmai és adminisztratív támogatása;
  • Az Otthonteremtési termékszakértő chapter adminisztratív feladatainak ellátása, határidők figyelése és batartatása;
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása;
  • Magyar és angol nyelvű levelezés, telefonok kezelése.

Az ideális jelölt:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • Megbízható, határozott, struktúrált személyiség;
  • Hasonló pozícióban szerzett már legalább 1 éves tapasztalatot;
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat;
  • Munkáját pontosan végzi, kiváló szervezési képességgel rendelkezik;
  • Magas színvonalú a szóbeli és írásbeli kommunikációs készsége;
  • Angol nyelvtudását tárgyalási szinten használja szóban és írásban egyaránt.

Előnyt jelent:

  • OTP Bankban szerzett tapasztalat, banki folyamatok ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Széleskörű juttatási csomag;
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Recepciós, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre