Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.23.

Az OTP Bank Marketing és Kommunikációs Igazgatósága új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az OTP Bank Marketing és Kommunikációs Igazgatóságának (~ 50 fő) munkavégzéssel összefüggő technikai igényeinek, adminisztratív feladatainak ellátása az alábbi területeken:
  • Szakterületekkel való kapcsolattartás
  • HR adminisztrációs feladatok támogatása
  • Megbeszélések szervezése
  • Határidők figyelése, betartatása
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása:
    • iktatás
    • kimenő levelek postázása
    • leltár készítés
    • irodaszerek, eszközök beszerzése
    • telefonok kezelése
    • vendégek fogadása

Akit keresünk:

  • Legalább 1 éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Megbízható, határozott, strukturált személyiség
  • Kiváló problémamegoldó-, és szervezési készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosan, precíz munkavégzés
  • Jó tanulási képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Széleskörű juttatás
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Gyöngyösi utcai M3 metrómegálló közelében)

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Recepciós, Titkárnő, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Médiaasszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre