www.cvonline.hu

Titkárnő-asszisztens

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Az Országos Vérellátó Szolgálat Pénzügyi és Számviteli Osztálya
felvételre keres

titkárnő - asszisztens

munkatársat

Feladatok:

  • a pénzügyi igazgató szakmai munkájának hatékony támogatása,
  • pénzügyi-számviteli területhez tartozó osztályokkal való kapcsolattartás,
  • tárgyalások, rendezvények szervezése,
  • kimutatások, prezentációk, jegyzőkönyvek készítése,
  • levelezés, iktatás, ügyiratkezelés,
  • szerződések nyilvántartása alapján a számlák ellenőrzése,
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • pontosság, precizitás, szorgalom,
  • önállóság, határozottság,
  • magas szintű szervező- és koordinációs készség, jó íráskészség.

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól,
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint,
  • a pályázat beadásának határideje: 2017. november 17.
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül,
  • az állás betölthető: a pályázati eljárást követően,
  • a pályázat benyújtása: postai úton az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) Uhlmann Csilla pénzügyi igazgató részére, vagy elektronikus úton az alábbi email címre
Helyek XI. kerület (Budapest, Karolina út 19, 1113 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.18.