Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztmérnökségi csoportvezető

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A National Instruments tesztmérnök csapatába keresünk új kollégát. Téged keresünk, ha nem szereted a konzerv megoldásokat, de ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, kreatív vagy és folyamatosan szeretnél fejlődni megismerve a legmodernebb és legújabb technológiákat, ha szereted az önállóságot, kapcsolatépítést és az egyedi megoldásokat, ha vannak ötleteid és szeretnéd, ha azokat érvényre tudnád juttatni. Mindezt nálunk megvalósíthatod egy segítőkész csapat tagjaként igazán baráti légkörben multinacionális high-tech körülmények között.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Mérnökökből és technikusokból álló gyártástámogató csoport irányítása, tagok mentorálása, technikai tanácsadás és CI projectek segítése
  • Csapattagok coachingja
  • Egyéni fejlesztési tervek készítése, nyomon követése
  • Rövid és távoli célok meghatározása a csoporttagokra, illetve a csoport egészére vonatkozóan
  • Mérőszámok figyelése, szükség esetén a határszámok növelése vagy csökkentése
  • Gyakornokok folyamatos figyelése, segítése
  • Kapcsolattartás a többi mérnöki csoporttal, planning-el és termeléssel.
  • Együttműködés az RnD mérnökségekkel
  • Napi szintű kapcsolattartás a penangi gyáregységgel és az austini központtal
  • Állóeszközökhöz és csapat működéshez köthető költségvetés kezelése
  • Globális mérnökségi stratégia lebontása a csapat szintjére és a hozzájárulási projectek támogatása

Elvárások:

  • Legalább Bsc. szintű VILLAMOSMÉRNÖK, MŰSZAKI INFORMATIKA szak vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú végzettség
  • Elektronikai méréstechnika, tesztelési és programozói ismeretek
  • Legalább 3-4 éves szakterületen eltöltött tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.)

Előnyök:

  • Labview ismerete
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • nemzetközi kapcsolatok kialakításának lehetősége
  • külföldi kiküldetéseken, stratégiai tervezésben való aktív részvételi lehetőség
  • modern, innovatív munkakörnyezet
  • fiatalos légkör
  • kihívásokkal teli munka
  • munka-magánéletet támogató cégkultúra
  • versenyképes juttatási csomag

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre