Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (13-8965)

Hozzáadva: 2018.10.30.
Jelentkezési határidő: 2018.11.01.

Humanfield header

Megbízható, nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ
(13-8965)

pozícióba.

Feladatok:

  • 15-20 fős mérnöki és technikusi csapat szakmai irányítása, fejlesztése,
  • Vizsgálóberendezések környezeti hatásainak felmérése,
  • Selejtcsökkentés, és hatékonyságnövelés kezelése,
  • A karbantartás erőforrásainak kezelése,
  • Műszaki dokumentációk ellenőrzése,
  • Együttműködés a tervezőcsapattal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnöki végzettség),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: elektronikai iparban, tesztelési területen szerzett tapasztalat, további előny: projekt tapasztalat vizsgálóberendezések gyártásában és/vagy automatizálásban).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8965”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre