Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Tesztmérnök

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 2 fő Tesztmérnök kollégát veszprémi munkavégzésre.

Pozíció leírása / Job description

- A gyártósori teszt berendezések kvalifikálása, validálása, installálása
- A teszt és a mérő berendezéssel kapcsolatos dokumentáció kezelése
- Döntéshozatal a mérési módszerről, a mérési program előkészítéséről, R&R analízis
- A mérési adatok elemzése, jelentés készítése, együttműködés az R&D-vel
- A terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
- Szakvélemény készítése az elektronikai termékek meghibásodása esetén
- A későbbiek folyamán teszt technikusok tréningje

Elvárások / Requirements

- Villamosmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
- Pályakezdők jelentkezését várjuk, de a minimum 2 éves tapasztalat előnyt jelent
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Esetenként külföldre történő utazási hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Aktiválás időpontja 2019.11.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre