Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pozíció leírása:

Gyártósori tesztelő berendezések üzemeltetése;
Termelési mutatók követése, hatékonyságnövelés;
Tesztprogramok és eljárások fejlesztése;
A teszteredmények analízise, megfelelő akciók meghozása az eredményesség növelése érdekében;
Új termékek gyártására a tesztelő berendezések specifikálása, kiválasztása, beüzemelése;
Műszaki leírások készítése;
Karbantartás szakmai támogatása;
Próba- és sorozatgyártások támogatása;
Közvetlen kapcsolattartás az ügyféllel;
Tesztelési folyamatok fejlesztése a minőség feláldozása nélkül;
Költséghatékony módszerek kifejlesztése a rendszerek és berendezések tesztelésére és hibaelhárítására;
Teszt nem megfelelések és egyéb rendszerrel kapcsolatos hibák elemzése és megoldása.

Követelmények:

Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök előny), vagy releváns szakmai tapasztalat
2-4 év munkatapasztalat gyártó környezetben
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Magasfokú PC HW/SW ismeretek
Jártasság ipari elektronikában (szenzorok, vezérlők, végrehajtó elemek),
Pneumatikai és metrológiai alapismeretek
AutoCAD és ICT tapasztalat
Hatékony hibakeresési képesség
Flexibilitás, logikus gondolkodás, tanulási vágy
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Zala megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Intenzíven együttműködő
Ügyfélközpontú
Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
Töretlen versenyszellemű

Amit nyújtunk

Versenyképes fizetés
cafeteria + bónusz
Professzionális, modern munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú és összetartó csapat

Helyek Zalaegerszeg
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre