Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 274 napja lejárt

A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat nyújtja a globális építőipari szektor számára. A Hilti Konszern 75 éves múlttal rendelkezik, és több mint 23000 alkalmazottal 120 országban van jelen.

A Hilti Szerszám Kft. kecskeméti telephelyű tesztelő csapatába keresünk

Tesztmérnök

Munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A Hilti Szerszám kft. székhelyén futó tesztprojektek koordinálása;
  • A teszteléshez szükséges alapanyagok beszerzése, megrendelése;
  • A teszteléshez szükséges dokumentációk előkészítése, ill. elkészítése;
  • A tesztek koordinálása, folyamatos egyeztetésben a tesztmérnök kollégákkal;
  • A teszteredmények dokumentálása, kiértékelések készítése, egyéb statisztikák, riportok összeállítása;
  • A tesztekhez szükséges gépek szükség szerinti javíttatása, a teszt folyamatos futásának biztosítása;
  • A releváns projektvezetőkkel történő kapcsolattartás;
  • A projektek lezárása utáni szükséges készlet ellenőrzések elvégzése;
  • Egyéb, a tesztprojektekkel kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása;
  • A műszakok szervezése, létszámtervezése;
  • Külső helyszínen történő tesztprojektek előkészítése, koordinálása;
  • Szükség esetén a tesztmérnök kollégák igény szerinti helyettesítése;
  • A betonöntés támogatása, a tesztekhez szükséges betontömbök beszerzése;
  • A keletkező hulladékok elszállításának igény szerinti megszervezése;
  • A LEAN alapelvek szerinti teszt munkahelyek kialakításának támogatása

Elvárások:

Végzettség, képesítés, tapasztalat:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Legalább 2-4 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • Pozitív, nyitott hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, és csapatmunkára való készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Projektszemlélet előny
  • Más munkatárs munkájának segítése, igény szerint
  • Precizitás, magas szintű minőségtudatos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Kulturált, modern, magas minőségtudatos színvonalat képviselő gyártói környezet
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos, lelkes csapat
  • Támogató vezetői munkakultúra
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Pest
Budapest
Jász-Nagykun-Szolnok
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre