Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztmérnök gyakornok (13618)

Feladatok:› Tesztmérnökségi csapat napi munkájának támogatása› Technológiai dokumentumok készítése a felelős mérnökökkel együttműködve› Elektromos szerelések› A felelős tesztmérnök támogatása a gépek szerelésekor, üzembe helyezésekor› Kiértékelések, elemzések készítése› Hibakeresési tevékenységekKövetelmények:› Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (villamosmérnöki)› Középfokú angol nyelvtudás› MS Office felhasználói szintű ismerete› C programozási ismeretek› Elektronikai ismeretek› heti 4 nap munkavégzésAmit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek › Mentori rendszer › Innovatív projektek› Hosszú távú fix álláslehetőség › Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió X. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő heti 4 nap munkavégzés
Munkabér 1200 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Tesztmérnök

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém, Veszprém

Tesztmérnök

Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

Job DescriptionVizsgálatok elvégzése elektromos...
Miskolc

Tesztmérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Gyártási folyamatokban lévő tes...
Szombathely