Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

TESZTLABOR MÉRNÖK (Funkcionális és környezetközpontú validációk, angol nyelvtudás)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Közép-dunántúli, neves multinacionális vállalat fejlesztési projektjeihez keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Funkcionális és környezetközpontú validációk és requalifikációs tesztek végrehajtása
  • Tesztberendezések kezelésének, felhasználásának elsajátítása
  • Tesztberendezések - főleg elektronikai - specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel. A termék áttelepítésének, adatvédelmének támogatása, a referenciaminták mérése, kalibrálása
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása a vevői igények szerint
  • Specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a hibaforrás megszüntetésére tett javaslattétel kidolgozásában aktív közreműködés
  • Projektek teszt terveinek kidolgozásában való aktív közreműködés és aktív kommunikáció a projektben résztvevő más szakterület vagy telephely kollégáival

Elvárások

  • Villamosmérnök
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Tesztberendezés programozási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Termelés, gyártás-előkészítés területén szerzett tapasztalat: min. 1-2 év
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás, önálló problémamegoldás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTLABOR MÉRNÖK (Funkcionális és környezetközpontú validációk, angol nyelvtudás), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre