Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Tesztfejlesztő Mérnök (K+F)

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A National Instruments Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Tesztfejlesztő csoportjába keresünk új mérnök kollégát Tesztfejlesztő mérnök pozícióba.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Tesztrendszerek, tesztkódok fejlesztése új NI termékekhez
  • Tesztrendszerek átfogó dokumentálása és rendszerbe való integrálása
  • Az új termékek teljes körű funkcionális megismerése
  • Tesztfejlesztéssel kapcsolatos problémák megoldása, feladatok koordinálása
  • Közös munkavégzés termékfejlesztőkkel, akár külföldi kiküldetésben is
  • Proaktív kapcsolattartás és kommunikáció a belső vevőinkkel
  • Próbagyártások támogatása, elemzések készítése
  • Gyártásban lévő termékekkel kapcsolatos fejlesztések elvégzése

Feltételek:

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Elektronikai és méréstechnika ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Eredményorientált, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel
  • Priorizálási képesség

Előny:

  • LabVIEW, TestStand ismeretek
  • Programozási ismeretek
  • NI termékismeret
  • Hardver tesztfejlesztői tapasztalat
  • Áramkörök tervezésében, építésében, javításában szerzett ismeretek

Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész globális csapat részeként dolgozni, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika > Hardver mérnök, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök, Szoftvertesztelő
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre